آغاز نشست‌های ارائه مقالات تخصصی هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت

 

 

 

صبح امروز، پنج‌شنبه، سی‌ویکم اردیبهشت‌ماه در دومین روز برگزاری چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت، نشست‌های ارائه مقالات تخصصی هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت آغاز شد.

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، حدود 600 مقاله به کنگره پیشگامان پیشرفت ارسال شده است که پس از داوری توسط دانشجویان دکتری، 323 مقاله آن پذیرفته شده و در لوح فشرده، درج و منتشر شده است و از بین آنها 42 مقاله برتر در نشست‌های کنگره به صورت شفاهی ارائه خواهد شد.

در این کنگره در بخش قدردانی از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های برتر در زمینه‌های مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت بیش از یکصد پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا به دبیرخانه برگزاری کنگره ارسال شده است که نهایتاً 5 رساله دکترا و یک پایان‌نامه کارشناسی ارشد به عنوان رساله و پایان‌نامه برتر انتخاب شدند و قرار است در مراسم اختتامیه این کنگره که عصر امروز در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار می شود، مورد تقدیر قرار گیرند.

کنگره پیشگامان پیشرفت هر شش ماه یک بار از سوی مرکز الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت برگزار می‌شود  و امسال، چهارمین سالی است که این کنگره برگزار می‌شود.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید