آغاز دومین روز چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت

 

 

 

دومین روز از چهارمینکنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفتو هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت آغاز شد

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، در دومین روز چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت قرار است 36 مقاله به صورت شفاهی در سالن همایش‌های کتابخانه ملی ارائه شود.

در چهارمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت که از روز گذشته با عنوان «پیشرفت ایران؛ گذشته، حال، آینده» آغاز شده است در مجموع 104 مقاله به صورت شفاهی و 251 مقاله به صورت پوستر ارائه خواهد شد.

طبق آنچه پیش از این دکتر هادی اکبرزاده دبیر این کنفرانس اعلام کرده است 595 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شده بود که نسبت به سال قبل با افزایش دو برابری روبه‌رو شده است. این مقاله‌ها توسط 90 شخصیت علمی برتر مورد داوری قرار گرفت و در مجموع 355 مقاله پذیرش شد.

بر اساس این گزارش، حدود 600 مقاله نیز به کنگره پیشگامان پیشرفت ارسال شده است که پس از داوری توسط دانشجویان دکتری، 323 مقاله آن پذیرفته شده و در لوح فشرده، درج و منتشر شده است و از بین آنها 42 مقاله برتر در نشست‌های کنگره به صورت شفاهی امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر ارائه خواهد شد.

در این کنگره در بخش قدردانی از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های برتر در زمینه‌های مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت بیش از یکصد پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترا به دبیرخانه برگزاری کنگره ارسال شده است که نهایتاً 5 رساله دکترا و یک پایان‌نامه کارشناسی ارشد به عنوان رساله و پایان‌نامه برتر انتخاب شدند و قرار است در مراسم اختتامیه این کنگره که عصر امروز در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار می شود، مورد تقدیر قرار گیرند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید