از برگزیدگان هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت، تقدیر شد

 

 

 

در پایان مراسم اختتامیه هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت، که در سالن همایش‌های کتابخانه ملی با حضور دکتر صادق واعظ‌زاده، رئیس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار شد از برگزیدگان این کنگره در بخش رساله و پایان‌نامه با موضوع پیشرفت، انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی برگزیده، بخش شعر، مقاله‌های برگزیده و وب‌نوشته تقدیر شد.

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، در این مراسم، صابر منادی، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف با موضوع «اندیشه پیشرفت» سخنرانی کرد و گفت: این موضوع از چهار قرن پیش، وارد ادبیات مصطلح علمی شد.

وی گفت: ما در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت باید مدل نوینی از حیات که در عرصه جهانی مورد استقبال و پذیرش قرار بگیرد ارائه دهیم.

مریم اسماعیلی‌دخت، دانشجوی کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علم و صنعت، یکی دیگر از دانشجویانی بود که در این مراسم اختتامیه این کنگره به ایراد سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: مثلث پیشرفت، متشکل از سه ضلع دانشگاه، دولت و صنعت است. وی با انتقاد از این موضوع که بیشتر پایان‌نامه‌های دانشگاهی در کشور، کاربردی نیست ادامه داد: کاربردی شدن پایان‌نامه‌ها، باعث تشویق دانشجویان، درآمدزایی و حل بسیاری از مشکلات کشور خواهد شد.

همچنین امیر احمدی ذوالفقاری، دانش‌آموخته دانشگاه امام صادق (ع) و دانشجوی دکترای اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی، در این مراسم تصریح کرد: یکی از اجزای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، اقتصاد است.

رضا نیکوکار که در بخش شعر هفتمین کنگره پیشگامان پیشرفت به عنوان برگزیده این بخش، انتخاب شد در این مراسم به خواندن اشعاری پرداخت.

در پایان این مراسم با حضور دکتر صادق‌واعظ‌زاده، رئیس شورای عالی و مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دکتر هادی اکبرزاده، عضو شورای عالی و معاون علمی و تقسیم کار ملی مرکز، دکتر عباسعلی زالی، معاون هماهنگی و نظارت فرایندی مرکز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین نبوی، عضو اندیشکده سیاست مرکز و علی متقیان، دبیر هفتمین گنگره پیشگامان پیشرفت از برگزیدگان این کنگره در بخش رساله و پایان‌نامه با موضوع پیشرفت، انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی برگزیده، بخش شعر، مقاله‌های برگزیده و وب‌نوشته تقدیر شد.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید