سخنرانی دکتر کمال خرازی در نهمین گفتگوهای راهبردی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

 

 

نهمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، 5 بهمن ماه 1394 در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار خواهد شد.

به‌گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دکتر کمال خرازی، رئیس شورای راهبردی روابط خارجی سخنرانِ نهمین جلسه‌ی گفتگوهای راهبردی است.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی، شخصیت­‌ها و نخبگان صدیق کشور، تجارب ارزشمندی را در فرآیند پیشبرد انقلاب و پیشرفت کشور و نیز رفع موانع و مشکلات فراملی، منطقه­‌ای و ملی کشور در نهادهای نظامی-امنیتی، قوای مجریه، مقننه و قضائیه و نهادهای مردمی و بخش خصوصی اسلامی کسب کرده‌اند. انتقال این تجربیات و دانش مسئولان پرسابقه و تأثیرگذار در روند پیشرفت انقلاب اسلامی و نیز مؤثر در نظام‌سازی جمهوری اسلامی ایران می­‌تواند چراغ راهی برای حرکت­‌های آینده کشور تلقی گردد. برای بهره‌­گیری از این تجارب ارزشمند، برگزاری نشست­‌های راهبردی در دستور کار  «مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» قرار گرفت تا ان شاء الله بتواند با وقوف بر مسائل کلان و چالش‌­های عمده، از فرصت‌ها، بهتر در جهت بهره‌­گیری در جهت تدوین سند الگو استفاده نماید.

جهت دریافت اطلاعات مرتبط با جلسه‌های پیشین به بخش گفتگوهای راهبردی وبگاه مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت رجوع نمایید. 

 

 

پوشش خبری نهمین گفتگوهای راهبردی در رسانه‌های خبری

 

 

 

اهمیت سیاست خارجی از دیدگاه رهبری

 

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با اشاره به نقش رهبری در هدایت سیاست خارجی اظهار کرد: مولفه‌های موثر در سیاست خارجی همه در اختیار دولت‌ها نیست بلکه در اختیار رهبری است که می‌تواند هدایت‌کننده اصلی سیاست خارجی باشد و تا به حال هم همین گونه بوده است. 

ادامه خبر در روزنامه جام جم

 

 

 

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی:

 

هماهنگی دستگاه ها از ضرورت های توفیق سیاست خارجی است

تهران- ایرنا- رئیس شورای رهبردی روابط خارجی گفت: هماهنگی دستگاه‌ها ازضروریات توفیق سیاست خارجی است و در غیر این صورت نمی توانیم از مولفه‌های قدرت استفاده کنیم...  

ادامه خبر در ایرنا

 

 

 

کمال خرازی:

 

بعضی سفرا فکر می‌کنند فقط باید از دولت حمایت کنند در حالی که سفیر نماینده نظام است

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه سفیر باید از کل نظام دفاع کند گفت: بعضی وقت‌ها فکر می‌کنند کسی که از طرف دولت به جایی رفته فقط باید از دولت حمایت کند در حالی که رهبری تاکید کردند که سفیر نماینده نظام است.

ادامه خبر در نسیم آنلاین

 

 

 

رییس شورای راهبردی روابط خارجی:

 

حمایت از مستضعفان از اصول نظام جمهوری اسلامی ایران است

خبرگزاری رسا - رییس شورای راهبردی روابط خارجی، با بیان اینکه سیاست ها و اصول جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها متفاوت است، گفت: حمایت از مستضعفان از اصول نظام جمهوری اسلامی ایران است.

ادامه خبر در رسا نیوز

 

 

 

خرازی: سیاست خارجی ایران امروز در یک جنگ منطقه‌ای است

 

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: امروز در یک جنگ منطقه‌ای هستیم که دشمنان ما با تمام قدرت می‌تازند و ما باید این حوادث را در نگاه راهبردی بررسی کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، کمال خرازی رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در نهمین منشور گفت‌وگوهای راهبردی مرکز الگوی اسلامی ایران پیشرفت که عصر امروز دوشنبه در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار شد، با بیان اینکه طراحی الگوی پیشرفت کار بسیار دشواری است، گفت: به خصوص اینکه قصد ارائه نظریه جدیدی داشته باشیم که با الگوهای موجود در دنیا متفاوت است. البته در بعد خارجی و روابط بین‌المللی تهیه الگو راحت‌تر از بعد داخلی آنهاست. 

ادامه خبر در خبرگزاری فارس

 

 

 

گزارش تصویری حضور دکتر خرازی در گفتگوهای راهبردی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

 

در ادامه گزارش تصویری این گفتگوی راهبردی، در وبگاه مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ارائه شده است.

 

 

 

 

 09 - Copy

 

  

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید