نشست هم‌اندیشی جایگاه و نقش عدالت در افق و تدابیر

 

 

 

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دومین نشست سالیانه هم‌اندیشی صاحب‌نظران و پژوهشگران برتر کشور را با موضوع جایگاه و نقش عدالت در افق و تدابیر فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نشست یک روزه هم‌اندیشی صاحب‌نظران و پژوهشگران برتر کشور که به همت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، با موضوع جایگاه و نقش عدالت در افق و تدابیر فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی در تهران برگزار می‌شود؛ میزبانِ حجج اسلام سیدحسین میرمعزی، سیدکاظم رجایی، سیدکاظم سیدباقری و داوود مهدوی‌زادگان و اساتیدی از دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی، امام صادق (علیه‌السلام)، الزهراء (سلام‌ا... علیها)، اهل بیت (علیه‌السلام)، امام حسین (علیه‌السلام)، موسسه امام خمینی(ره)، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در قالب کمیته علمی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در اندیشکده عدالت خواهد بود.

در این همایش که پنجشنبه 13 اسفند برگزار خواهد شد، اساتید علوم مختلف در خصوص «عدالت در افق‌ها و تدابیر فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی» به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود می‌پردازند.

 

 edalat

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید