برگزاری دومین نشست سالیانه هم‌اندیشی عدالت

  

 

دومین نشست هم‌اندیشی صاحب‌نظران و عدالت پژوهان برتر کشور با حضور رییس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و علما و اندیشمندان حوزه و دانشگاه در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایسنا، دومین نشست هم‌اندیشی صاحب‌نظران و عدالت پژوهان برتر کشور با سخنرانی دکتر صادق واعظ زاده رییس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، عادل پیغامی دبیر علمی نشست هم اندیشی عدالت پژوهان برتر و حجت الاسلام والمسلمین سیدحسین میرمعزی رییس اندیشکده عدالت برگزار شد.

در حاشیه این نشست یک روزه، 4 کارگروه عدالت در افق‌ها و تدابیر اقتصادی، عدالت در افق‌ها و تدابیر سیاسی، عدالت در افق‌ها و تدابیر فرهنگی و عدالت در افق‌ها و تدابیر اجتماعی به ریاست اساتیدی چون حسین عیوضلو، ابراهیم برزگر، مخزن موسوی و محمد میرسندسی تشکیل و در دو نوبت صبح و بعدازظهر در خصوص جایگاه و نقش عدالت درافق و تدابیر الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت به بحث، نقادی و تبادل نظر پرداختند.

در این نشست اساتیدی از دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی، امام صادق(علیه‌السلام)، الزهراء(سلام‌ا... علیها)، اهل بیت(علیه‌السلام)، امام حسین(علیه‌السلام)، شهید بهشتی، موسسه امام خمینی(ره)، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و برخی دیگر از مراکز علمی و حوزوی کشور حضور داشتند.

 

در ادامه گزارش تصویری  این نشست آمده است. 

 

 

 

jus 2

 

 

 

2 

 

  

3 

 

 

3.2 

 

 

jus 7 

 

 

  jus 8

  

 

 

jus 9 

 

 

 

adala 3 

 

 

jus 11 

 

 

jus 12 

 

 

jus 13 

 

 

jus 14 

 

 jus 15 

 

 jus 16

 

 

jus 17

 

 

IMG 9628 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید