دکتر ایروانی: مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، عهده‌دار نقش اساسی در ساماندهی حرکت آینده نظام اسلامی است

 

 

 

دهمین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، 25 فروردین ماه سال جاری در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با حضور دکتر محمد جواد ایروانی (عضو محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام) برگزار شد.

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، ایراوانی با بیان اینکه الگو، یکی از مراحل برنامه‌ریزی راهبردی نظام اسلامی است، گفت: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با رویکرد حرکت نظام‌مند و تعالی جویانه انقلاب اسلامی در مسیر تمدن سازی آن نقش راهبردی دارد. مقام معظم رهبری مدظله العالی با رویکرد راهبردی و بلندمدت خود این مطالبه را طرح کردند و این مسئولیت سنگین که نقش اساسی در ساماندهی حرکت آینده نظام اسلامی دارد برعهده مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گذاشته شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه الگو باید بتواند تصویری روشن و برانگیزاننده و امکانپذیر از ایران اسلامی در افق تحقق اصول قانون اساسی ارائه دهد و استلزام های راهبردی برای تحقق آن را در ابعاد مختلف ارائه دهد، اظهار داشت: شعار مردم سالاری دینی در ابعاد مختلف باید محقق شود، ویژگی انقلاب اسلامی آزادسازی انرژی مردمی است و هر جا چنین اتفاقی افتاده است، نتایج معجزه‌واری به دست آمده است و این در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت باید عملیاتی شود.

 

در ادامه گزارش تصویری این گفتگوی راهبردی ارائه شده است.

 

 

 

1.10 

 

 2.10 

 

 

3.10 

 

 

4.10 

 

 

55.10 

 

 

5.10 

 

 

6.10 

 

 

8.10 

 

 

7.10 

 

 

IMG 9701 

 

 10.10 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید