سخنرانی دکتر اکبرزاده در همایش تجلیل از 3 ریاضیدان معاصر کشور در دانشگاه شهید باهنر کرمان

 

 

 

همایش ملی بزرگداشت مقام علمی "محمدبن عیسی ماهانی" و تکریم سه نفر از ریاضیدانان معاصر کشور صبح 28 شهریور ماه سال جاری در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دکتر هادی اکبرزاده (معاونت علمی و تقسیم کار ملی، مرکز الگو)، سخنران ویژه این همایش بود که درباره الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و روند آن به ارائه مطلب پرداختند. همچنین در این همایش، در راستای همکاری با بنیاد ملی نخبگان، نمایشگاهی از محصولات مرکز برگزار شد که مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

در همایش ملی بزرگداشت مقام علمی محمدبن عیسی ماهانی در دانشگاه شهید باهنر کرمان، از دکتر مهدی رجبعلی پور، دکتر امیدعلی شهنی کرم زاده و دکتر سیدعبادالله محمودیان از ریاضیدانان معاصر کشور تجلیل بعمل آمد. بر اساس این گزارش، دکتر مهدی رجبعلی پور در سال 1324 در کرمان متولد شد. وی عضو بسیاری از مجامع و تحریریه‌های مجلات علمی، بین‌المللی و داخلی در رشته ریاضی است و در سال 1380 موفق به کسب عنوان چهره ماندگار کشوری شد. دکتر امیدعلی شهنی کرم زاده متولد 1324 در شهر مسجد سلیمان است. از وی تاکنون مقالات بسیاری حاوی ریاضی اصیل در مجلات خارجی به چاپ رسیده است. وی با توجه به فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی ارزشمند خود به عنوان چهره ماندگار کشور در سال 84 برگزیده شد. دکتر سید عبادالله محمودیان متولد 1322 در زنجان، محقق و استاد دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی شریف است. ایشان علاوه بر کسب جوایز متعدد در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی، در سال 89 به عنوان چهره ماندگار کشور معرفی شد.

در ادامه گزارش تصویری این همایش ارائه شده است.

 

 

IMG 1301

 

IMG 1305 

DSC 0258 

IMG 1310

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید