برگزاری دهمین کنگره پیشگامان پیشرفت در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهیدبهشتی

 

 

 

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دهمین كنگره پيشگامان پيشرفت، در تاریخ پنجشنبه 18 آذرماه 1395 در محل دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

در این کنگره مطابق برنامه‌های ضمیمه، علاوه بر سخنرانی ریاست مرکز و رئیس شورای عالی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، از بین 857 مقاله رسیده به دبیرخانه کنگره در طول برگزاری، 40 مقاله به‌صورت شفاهی و حدود 300 مقاله به‌صورت پوستر ارائه خواهد شد.

دبیرخانه کنگره، در ر استای مشارکت جوانان و دانشجویان عزیز، از آنها درخواست نموده است با عنايت به توضيحات ذيل، در خصوص حضور خود به دبيرخانه كنگره اطلاع رساني نماييد. 

 

 

 final program

 

 

 

لطفاً به نكات زير موکداً توجه فرماييد.

1- از آنجا كه وجود آمار و اطلاعات دقيق در خصوص مدعوان محترمي كه در كنگره حضور پيدا خواهند كرد كمك شاياني به بهبود كيفيت برگزاري و جلوگيری از اسراف و هدر رفتن امكانات می‌نمايد، خواهشمند است با توجه به برنامه زماني خود، در خصوص حضور در اين رويداد علمي، اطلاعات حضور يا عدم حضور خود را حداكثر تا پايان روز دوشنبه 15 آذر 1395 دراينجا (لطفا كليك نماييد)درج نمايند.

2- همراه داشتن كارت شناسايي عكس‌دار معتبر (كارت ملي، شناسنامه، گذرنامه) و كارت دانشجويي (براي دانشجويان) و رعايت شئون دانشجويي در روال پذيرش و حضور در كنگره الزامي است.

3- امكانات اسكان و پذيرايي جهت مدعوان محترمي كه از استان‌هاي مختلف كشور -به غير از استان‌هاي تهران و البرز- در دهمین كنگره شركت مي‌نمايند، تدارك ديده شده است. اين عزيزان مي‌توانند طبق اطلاعات زير از اين امكانات استفاده نمايند.

الف) زمان شروع پذيرش و استفاده از امكانات اسكان از ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 17 آذر است. 

ب) امکان اقامت شبانه به تعداد محدود برای مدعوان محترم شهرستانی که بلیط بازگشت آنها برای روز پس از اتمام کنگره باشد، تا ساعت 8 صبح روز جمعه فراهم شده است.

ج) جهت اطلاع از نشاني محل اسكان و نحوه مراجعه به اين محل اينجا را كليك نماييد.

4- كمك هزينه رفت و آمد بين شهري به محل برگزاري دهمین كنگره پيشگامان پيشرفت به مدعوان محترمي كه از استان‌هاي مختلف كشور -به غير از استان‌هاي تهران و البرز- در دهمین كنگره شركت مي‌نمايند بر طبق ضوابط ستاد برگزاري كنگره پرداخت مي‌شود. جهت مشاهده ضوابط مربوط اينجا را كليك نماييد.

6- مدعوان محترم مي‌توانند جهت اطلاع از نتايج آثار و مقالات و برنامه زمانبندي برگزاري كنگره، محل و زمان پذيرش و يا براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت كنگره به نشانيhttp://kpip.ir مراجعه نمايند.

 

7- ضمنا نتایج داوری مقالات برای نویسندگان محترم از طریق پست االکترونیکی ارسال می شود. 

 تلفن دبیرخانه: 88634008 - 88014648

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید