«الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» موضوع بخش ویژه‌ی جشنواره علامه حلی(ره)

 

 

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، به نقل از  روابط عمومی جشنواره علامه حلی(ره)، معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه با همکاری معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در راستای گسترش فرهنگ پژوهش و تقدیر از پژوهشگران حوزه‌های علمیه سراسر کشور، دهمین جشنواره علامه حلی(ره) را برگزار می‌کند.


بنا بر این گزارش، طلاب حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر کشور تا روز جمعه پانزدهم دی‌ماه 1396 فرصت دارند پس از ثبت‌نام، آثار پژوهشی خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

«نقش شیعه در پیدایش و گسترش علوم اسلامی»، «قرآن و علوم انسانی» و «الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» سه موضوع بخش ویژه این دوره از جشنواره علامه حلی(ره) برای همه شرکت‌کنندگان می‌باشد.

لازم به ذکر است، طلاب برادر می‌بایست پس از ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام اینترنتی جشنواره، آثار پژوهشی خود را به همراه پرینت فرم ثبت‌‏نام اینترنتی به دبیرخانه‌های استانی جشنواره در استان‌های متبوع خود ارسال نمایند و طلاب خواهر نیز تنها لازم است در سامانه فراخوان‌های پژوهشی حوزه خواهران ثبت‌نام نمایند.

همچنین آثار علمی باید با محتوای پژوهش، تألیف، تصحیح و ترجمه و در قالب مقاله، کتاب، تحقیق پایانی و پایان‌نامه باشد.

گروه‌های علمی پژوهش، در این دوره از جشنواره عبارتند از: تفسیر و علوم قرآنی، علوم حدیث و درایه، کلام، اخلاق و تربیت، فقه و حقوق اسلامی، فلسفه و منطق، اصول فقه، تاریخ اسلام و تشیع، ادبیات، علوم انسانی (مرتبط با حوزه دین) و حداکثر سن شرکت‌کنندگان در دهمین جشنواره علامه حلی، 31 سال (متولدین 1365/01/01 و پس از آن) می‌باشد.


  

Untitled heli 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید