انعقاد تفاهم‌نامه همكاري میان مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و مركز مطالعات راهبردي و آموزش وزارت كشور

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، تحقق‌پذیری سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به عنوان سند بالادستی اسناد راهبردی نظام جمهوری اسلامی ایران و اجرای مراحل مختلف آن نیازمند مشارکت گسترده و سازنده آحاد مردم و تمامی دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف ادارۀ کشور و استفادۀ حداکثری از دانش، تجربه و توانمندی سرمایۀ انسانی است.

در این راستا، وزارت کشور و امتداد مدیریتی آن در استان‌ها، به عنوان عرصۀ عملیات و اجرای برنامه‌های این تحول، از نقش بی‌بدیلی برخوردار هستند. با توجه به ضرورت بهره‌مندي از این ذخیرۀ ارزشمند مدیریتی، تفاهم‌نامه‌ای ميان مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت (به نمايندگي آقاي دكتر هادي اكبر زاده) و مركز مطالعات راهبردي و آموزش وزارت كشور (به نمايندگي آقاي دكتر جلال درخشه) روز دوشنبه، 16 اردیبهشت‌ماه 1398  منعقد شد.

موضوع این تفاهم نامه، همکاری مشترک میان دو مرکز در زمینه انجام فعالیت‌های مطالعاتی و آموزشی مشترک، مبادله اطلاعات و نتایج پژوهش‌ها و مطالعات و تسهیل دسترسی به امکانات و اطلاعات یکدیگر با هدف تکمیل و ارتقای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و فراهم‌ نمودن زمینه‌های اجرایی آن است.

 

 

IMG 6017 

IMG 6027

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید