نهمین فراخوان انتخاب رساله‌ها و پایان نامه‌های برتر در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت

 

 

 به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، با هدف تشویق دانشجویان تحصیلات تکمیلی به پرداختن به موضوع الگوی پیشرفت،هم‌زمان با برگزاری نهمین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، مرکز الگو از رساله‌ها و پايان‌نامه‌هاي برتر مرتبط با الگوي اسلامي ايراني پيشرفت پس از داوري با اهدای جوايز نقدي قدرداني به عمل می‌آورد.

بر این اساس از آن دسته از دانش آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی ارشد، دکتری و معادل حوزوی واجد شرایط و یا آن دسته از دانشجویان دانشگاهی و طلاب حوزه‌های علمیه که موضوع رساله و پایان‌نامه آنها در زمینه پیشرفت بوده و از سال 1393 تا 1398 دفاع شده است و مایلند رساله یا پایان‌نامه آنان در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مورد ارزیابی قرار گیرد، تقاضا می‌شود از طريق سامانه ثبت‌نام و آمادگي خویش را اعلام کنند. رساله‌ها و پايان‌نامه‌هايي كه در فرآيند داوري اوليه مورد پذيرش قرار گيرند، در نمايشگاهي كه در روز برگزاري کنفرانس برپا خواهد شد، در معرض ديد شركت‌كنندگان قرار خواهند گرفت. از نویسندگان رساله‌ها و پايان‌نامه‌هايي كه در فرآيند داوري نهايي به عنوان برتر انتخاب شوند در روز برگزاري کنفرانس با اهداي جوايز نقدی قدرداني خواهد شد.لازم به ذکر است که آخرین مهلت ارسال اطلاعات‌پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها، 15 اردیبهشت ماه 1399 می‌باشد.

 

  

شرایط :

1- موضوع پایان‌نامه یا رساله در زمینه الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت یا حداقل با یکی از محورهای زير ارتباط داشته باشد. (براي اطلاع از جزئيات محورها اينجا را كليك نماييد.)

1- تجارب پیشرفت

2- موانع و ظرفیت‌های پيشرفت

3- مباني اسلامي پيشرفت

4- تاريخ و تمدن ايراني اسلامي

5- روش‌شناسي تدوين و تحقق الگو

6- افق‌هاي پيشرفت: آينده‌شناسي الگو

2- از تاريخ دفاع رساله يا پايان‌نامه بيش از پنج سال نگذشته باشد.

3- چکیده پایان‌نامه و رساله به صورتی تهیه شود که قابلیت داوری اولیه را داشته باشد.

4- آمادگی ارائه متن پایان‌نامه و رساله پس از درخواست اين مركز وجود داشته باشد.

تذکر: محتوای رساله و پایان‌نامه که در بردارنده و واجد دیدگاه‌­ها و نظرات راهبردی باشند در اولویت هستند و موضوع‌های ريز تخصصی رشته‌های علمی مدنظر نمی‌باشد.

  

 

   poster payannameh 9

 

 

 

  

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید