واگذاری برگزاری سومین کنگره پیشگامان پیشرفت به دانشجویان

 

سومین کنگره پیشگامان پیشرفت، چهارم و پنجم اردیبهشت‌ماه 92 به منظور فراهم کردن بستر طرح دیدگاه‌ها و ایده‌های اصیل جوانان و دانشجویان نسبت به مسائل و نیازهای اساسی کشور برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر صادق واعظ‌زاده، رییس شورای عالی و مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، طی سخنانی در اختتامیه دومین کنگره پیشگامان پیشرفت اعلام کرد: تدابیری اندیشیده شده که در سومین دوره این کنگره تمامی امور از داوری مقالات و فراهم کردن مقدمات تا مراحل مختلف اجرا توسط دانشجویان انجام شود.

وی با بیان اینکه که تمامی هزار شرکت‌کننده کنگره دوم در صورت تمایل عضو کمیته‌های مختلف برگزاری کنگره سوم خواهند بود، اظهار داشت: این اقدام با هدف مشارکت فکری جدی جوانان در مطالعات پیشرفت و بهره‌گیری عملی از نظرات و ایده‌های دانشجویان در تدوین الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت صورت می‌گیرد که حرکتی بدیع در جهت پیشگامی جوانان در این حوزه خواهد بود.

گفتنی است محورهای سومین کنگره پیشگامان پیشرفت را چالش‌های امروز و فردای جامعه ایران، فرصت‌های و راهکارهای پیشرفت ایرانی اسلامی،‌ نقش و جایگاه جوانان در پیشرفت و‌آزادی، عدالت و شایستگی تشکیل می‌دهد.

دانشجویان تحت پوشش بنیاد ملی نخبگان، راهبران انجمن‌های علمی و تشکل‌ها و کانون‌های دانشجویان، تمامی دانشجویان و جوانان اهل قلم و بیان و صاحبان دیدگاه‌ های راهبردی در ایده‌های اجتماعی نوین از مدعوان و مخاطبان این کنگره هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه WWW.kpip.ir مراجعه کنند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید