مسابقه بزرگ وبلاگ نویسی «پیشرفت»

 

 

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دانشجویان و جوانان علاقه‌مند را به راه‌اندازی وبلاگ‌ با موضوعات مرتبط با پیشرفت و الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و حضور در مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی «پیشرفت» دعوت کرد.

علی متقیان، مدیر روابط عمومی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در حاشیه دومین کنگره پیشگامان پیشرفت در گفت‌و‌گو با خبرنگار علمی ایسنا اظهار كرد: به منظور ترویج اندیشه‌ورزی در موضوع پیشرفت با محوریت اندیشه‌های جوان از تمام علاقه‌مندان به مشارکت در تدوین «الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت» دعوت می‌شود که با ایجاد وبلاگ در مسابقه بزرگ وبلاگ‌نویسی «پیشرفت» شرکت کنند.

وی گفت: علاقمندان می توانند با انتخاب طرح مناسب، محتوای بدیع و زمینه‌های متنوع مورد علاقه خود، وبلاگ‌هایی با موضوع پیشرفت و مباحث پیرامون آن راه اندازی کنند که البته توصیه می شود در راه اندازی این وبلاگ‌ها از نظرات، افکار و نوشتارهای بدیع همکلاسی‌ها و دوستان خود نیز استفاده کنند.

متقیان تصریح کرد: دانشجویان علاقمند به شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی پیشرفت می توانند پس از آماده کردن وبلاگ خود نشانی آن را به رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند. داورانی که از بین دانشجویان و دیگر جوانان علاقمند انتخاب می شوند وبلاگ‌ها را بررسی و نتایج ارزیابی وبلاگ‌ها در سومین کنگره پیشگامان پیشرفت که اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می‌شود، اعلام و به صاحبان بهترین وبلاگ‌ها جوایزی اعطا خواهد شد.

دیدگاه‌ها  

 
0 #1 امین 1391-10-06 10:23
با سلام و احترام
علاقمندم در جشنواره وبلاگ نویسی پیشرفت شرکت کنم.
آخرین مهلت ارسال آثار چه زمانی است؟
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید