با حضور صاحب‌نظران مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت: «پیشرفت ایران» امروز هم از ضرورت‌های پیشرفت می‌گوید

 

 

برنامه زنده تلویزیونی «پیشرفت ایران» که شنبه شب‌ها از شبکه چهار سیما پخش می‌شود در ادامه مباحث برنامه هفته گذشته در برنامه امروز هفتم بهمن ماه نیز با حضور دکتر واعظ‌زاده و جمعی از صاحب‌نظران مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، بحث ضرورت پیشرفت را پی می‌گیرد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، مدیر ارتباطات و گفتمان سازی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت اعلام کرد این برنامه زنده تلویزیونی با موضوع تکمیل مباحث جلسه قبل در ساعت 21:30 روز شنبه 7 بهمن ماه از شبکه 4 سیما پخش می‌شود.

این برنامه که با هدف آشنایی جامعه با مفهوم و محتوای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت تهیه شده، یکی از صدها جلسات نخبگانی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در خصوص تدوین الگو است که به زبان ساده‌تر برای استفاده تمامی اقشار جامعه بازسازی و برگزار خواهد شد.

در این برنامه تلاش می‌شود گفتمان پیشرفت برای مشارکت همگانی و تشویق اقشار مختلف جامعه برای ورود به بحث و اظهارنظر پیرامون الگویی که در نظر است پیش نویس آن بر اساس مبانی اسلامی و مطابق با فرهنگ بومی این سرزمین به دست دانشمندان ایرانی تدوین شد، فراهم شود.

در برنامه روز شنبه «پیشرفت ایران» نیز دکتر صادق واعظ‌زاده رییس شورای عالی و رییس مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مدیریت بحث را عهده‌دار بوده و با همراهی دکتر هادی اکبرزاده، استاد تمام دانشگاه صنعتی اصفهان و عضو شورای عالی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دکتر محمدحسین پناهی، استاد تمام دانشگاه علامه طباطبایی و رییس اندیشکده امور اجتماعی، نیروی انسانی و جمعیت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، دکتر جواد صالحی، استاد تمام دانشگاه صنعتی شریف و عضو فرهنگستان علوم جهان اسلام و عضو اندیشکده علم مرکز و دکتر ابطحی، استاد تمام مدیریت دانشگاه علامه طباطبایی پیرامون ضرورت پیشرفت به گفت‌وگو خواهند نشست.

مدیر اطلاع رسانی و گفتمان‌سازی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت ضمن دعوت از فرهیختگان جامعه به ویژه حوزویان و دانشگاهیان برای مشاهده این برنامه، درخواست کرد برای مشارکت در بحث نظرات خود را از طریق شماره پیامک 3000045 و یا ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند.

متقیان اطمینان داد، دست‌اندرکاران برنامه با مطالعه دقیق اظهار نظر ارزشمند مخاطبان برنامه، مطالب رسیده را دسته‌بندی کرده و در جهت بهبود برنامه و حسب مورد در مراحل مختلف تهیه الگو از آن بهره‌ خواهند برد.

استفاده از بزرگان علمی کشور برای ارائه نظر پیرامون الگو به صورت یک جلسه نخبگانی، طرح مسائل پیچیده پیشرفت با زبان ساده از زبان بزرگان، اجتماع فرهیختگان علمی برای بحث پیرامون مسائل مبتلابه جامعه و ورود استادان بنام به برنامه‌های سیما از ویژگی‌های این برنامه به شمار می‌رود.

گفتنی است، این برنامه با همکاری مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت توسط اکبرزاده نیاکی در گروه اقتصاد شبکه 4 تهیه و روزهای شنبه از ساعت 21:30 تا 22:30 به صورت زنده و مستقیم در شبکه فرهیختگان اجرا و جهت بهره‌مندی بیشتر مخاطبان، روزهای چهارشنبه ساعت 10 صبح بازپخش خواهد داشت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید