به منظور تأمین مشارکت گسترده جوانان و دانشجویان در مدیریت و اداره کنگره پیشگامان پیشرفت؛ کميته‌هاي­كنگره پیشگامان پیشرفت تشكيل مي‌شوند

 

 

کميته‌هاي كنگره پیشگامان پیشرفت با هدف مشارکت گسترده جوانان و دانشجويان در مدیریت و اداره كنگره تشكيل مي‌شوند.

دكتر فخرايي، دبير كنگره پيشگامان پيشرفت ضمن اعلام اين خبر افزود: تا كنون دو كنگره از مجموعه كنگره‌هاي پيشگامان پيشرفت با حضور دانشجویان و جوانان شامل اعضای انجمن‌های علمی، تشکل‌های دانشجویی، کانون‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها و دفاتر استاني بنياد ملي نخبگان از سراسر كشور برگزار شده است. با توجه به درخواست‌های فراوان و مکرر اين عزيزان و با عنايت به آنكه در اختتاميه دومين كنگره پيشگامان پيشرفت مقرر شد اجراي فعاليت‌ها و تشکیل بخش‌هاي مختلف كنگره با محوريت دانشجويان و جوانان علاقه‌مند و واجد صلاحيت‌هاي لازم به عنوان عناصر و نيروهاي پيشرو سپرده شود، ستاد كنگره در نظر دارد به منظور هماهنگی و سازماندهی امور کنگره و بهره‌مندی از ظرفیت جوانان و دانشجویان و نظرها و دیدگاه‌های آنها در تدوین و تحقق الگوی اسلامی-ایرانی پیشرفت، بر اساس اعلام آمادگی و علاقه‌مندی ایشان و بررسي احراز شرايط عضويت، کميته‌هاي پیشگامان پیشرفت را تشکیل دهد. اين كميته‌ها شامل کميته وبلاگ، کميته مقالات، کميته گفتمان‌سازی و ارتباطات و کميته فرهنگی و هنری هستند.

وي افزود: اطلاع‌رساني اوليه به تمامي مخاطبان كنگره انجام شده است و به اين عزيزان تا 5 بهمن‌ماه مهلت داده شد تا با مطالعه شرايط عمومي و اختصاصي عضويت و شرح وظايف كميته­ها، ضمن تكميل برگه‌هاي مربوط، تقاضاي عضويت خود را ارسال نمايند. همچنين براي سهولت كار، فرآيند ثبت‌نام الكترونيكي است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید