دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در حال برگزاری است

 

 

دومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با ارائه گزارشی از هادی اکبرزاده دبیر کنفرانس در سالن همایش های کتابخانه ملی ایران آغاز شد.

هادی اکبر زاده در آغاز این کنفرانس گزارشی از مراحل مختلف برگزاری این کنفرانس ارائه داد و عنوان داشت 199 مقاله به این کنفرانس رسید و از این میان 72 اثر برگزیده شد و 25 مقاله در این کنفرانس دو روزه ارائه خواهد شد. وی افزود: علاوه بر این از شخصیت های برجسته و اندیشمند نیز برای سخنرانی به این کنفرانس دعوت شده است. گفتنی است در این کنفرانس اندیشمندان و صاحب نظران از حوزه، دانشگاه و مراکز علمی پژوهشی کشور شرکت دارند و به تبادل نظر و آرا در خصوص الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت خواهند پرداخت.

این کنفرانس تا پنج شنبه ادامه خواهد داشت و در افتتاحیه این کنفرانس، صادق واعظ زاده، رییس مرکز الگوی اسلامی ایرانی  پیشرفت و رضا داوری اردکانی رییس فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و حجت الاسلام علی اکبر رشاد عضو شورای عالی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت سخنرانی نمودند و پس از آن طی دو روز در سه سالن، دوازده نشست تخصصی با محوریت موضوع های «اصول و ارکان پیشرفت»، «مفاهیم و مبانی عمومی پیشرفت» و «اصول و مبانی پیشرفت در حوزه اقتصاد» برگزار می شود.

خبرگزاری رسا

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید