معاون هماهنگی و نظارت فرآیندی مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت منصوب شد

 

 

با حكم رئيس مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، دکتر عباسعلی زالی به عنوان معاون هماهنگی و نظارت فرآیندی مركز منصوب شد.

به گزارش دفتر ارتباطات و گفتمان سازي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، بر اساس حكم دكتر صادق واعظ‌زاده، رئيس شوراي­عالي و رئيس مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، ضمن تشکر از مهندس چیت چیان، دکتر عباسعلی زالی به عنوان معاون هماهنگی و نظارت فرآیندی منصوب شد.

متن حكم دكتر واعظ زاده به شرح زير است:

دکتر عباسعلی زالی

با سلام و احترام؛ نظر به مراتب اعتقاد و تعهد اسلامی و دانش و کارآمدی شایسته­ای که بحمدالله از آن برخوردارید، به­سمت معاون هماهنگی و نظارت فرآیندی منصوب می­شوید تا به حول و قوه الهی با همدلی و تدبیر و انگیزش انقلابی به­منظور تحقق رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و اجرای اساسنامه مرکز، همه استعداد و توان خود را در اجرای امور محوله به کار گیرید.

از خدمات ارزنده و صادقانه جناب آقای مهندس حمید چیت­چیان در طی دوره مسئولیت این معاونت صمیمانه سپاسگزاری می­نماید و مزید توفیق ایشان را از خداوند متعال مسئلت دارد.

 

بر اساس این گزارش، دكتر زالي، استاد تمام دانشگاه تهران، سابقه ریاست دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، پنج سال تصدی وزارت کشاورزی، پنج سال قائم مقامی وزیر کشاوزری، هشت سال ریاست مرکز آمار ایران و دو دوره نمایندگی در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه خود دارد .

 

گفتنی است مهندس چیت چیان که بیش از این مسئولیت معاونت هماهنگی و نظارت فرایندی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را به عهده داشت، از ابتدای دولت یازدهم مسئولیت وزارت نیرو را به عهده گرفته است .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید