نشست مشترك مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و كميسيون انجمن‌هاي علمي برگزار شد

 

 

 

نشست مشترك شوراي معاونان مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و مسئولان كميسيون انجمن‌هاي علمي ايران با هدف بررسي مشاركت انجمن­هاي علمي در تحقق اهداف مركز برگزار شد.

 

به گزارش دفتر ارتباطات و گفتمان سازي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، در اين جلسه دکتر صادق واعظ­زاده رئيس شورای­عالی و رئیس مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، با اشاره به سابقه همکاری­های مناسب تعدادي از انجمن­های علمی با مرکز و ضرورت شناخت مسائل و چالش‌هاي راهبردي كشور برای تدوین الگو اظهار داشت: انجمن­های علمی می­توانند با استفاده از توان تخصصی خود و در همکاری با اندیشکده های مرکز، چالش‌هاي حوزه تخصصی خود را در چارچوب مشتركي تدوین و به مرکز ارائه نمايند تا در تدوین الگو مورد بهره‌برداري قرار گيرد.

 

در اين جلسه همچنين دکتر اکبرزاده، معاون علمي و تقسیم کار ملی مركز پیشنهادهای مربوط به چگونگی مشارکت انجمن‌های علمی در امور مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به­ویژه حضور فعال در کنفرانس های سالانه و نشست های اندیشه‌ورزی مركز را مطرح کرد.

 

در ادامه اين نشست دکتر براری، دبير كميسيون انجمن‌هاي علمي كشور در خصوص اقدامات مرتبط انجام یافته در کمیسیون انجمن­­های علمی، از جمله ارسال بسته­های آگاهی بخشی و درخواست مشارکت به رؤسای انجمن­ها، توضیحاتی ارائه كرد.

 

بر اساس اين گزارش در اين نشست همچنين گزارشي در خصوص فعالیت­های مرتبط در انجمن مدیریت رفتار سازمانی و چگونگی تدوین و انتشار مجموعه کتاب­هایی با مشاركت دانشمندان بين‌المللي ارائه شد.

در پايان مقرر شد تدوين مسائل و چالش‌هاي راهبردي از سوي معاونت علمي مركز تهيه شود و با همكاري كميسيون انجمن‌هاي علمي از سوي انجمن‌هاي علمي تكميل گردد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید