مراسم توديع و معارفه معاون هماهنگي و نظارت فرايندي مركز الگوي اسلامي ايراني پیشرفت با حضور رئيس مركز برگزار شد

 

 

 

به گزارش دفتر ارتباطات و گفتمان‌سازي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، عصر امروز (چهارشنبه 30/11/1392) مراسم توديع و معارفه معاون هماهنگي و نظارت فرايندي مركز با حضور دكتر واعظ‌زاده و همکاران مركز برگزار شد.

در اين مراسم، دكتر عباسعلي زالي به عنوان معاون جديد هماهنگي و نظارت فرايندي، معرفي و از زحمات و تلاش‌هاي مهندس حميد چيت‌چيان -معاون سابق- قدرداني و تشكر شد.

رئيس مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت با تقدير از تلاش ‌هاي مهندس چيت‌چيان در طول مدت تصدی معاونت هماهنگی و نظارت فرایندی، راه‌اندازي انديشكده‌ها و تدوين نقشه راه را از اقدامات انجام گرفته در دوران تصدي مسئوليت ایشان برشمرد و خواستار تداوم همكاري فكري وي با مركز شد.

در اين مراسم مهندس حميد چيت‌چيان، معاون سابق هماهنگي و نظارت فرایندی مركز، كار مركز را بسيار مهم و مؤثر توصيف كرد و اظهار داشت: اگر اين كار به خوبي پيش برود در مسير آينده كشور تأثير بسزايي خواهد داشت.

در ادامه این مراسم، لوح سپاسی از سوی رئیس شورای عالی و رئیس مرکز به جناب مهندس چیت چیان اهدا و سپس آقای دكتر زالي، معاون هماهنگي و نظارت فرایندی در سخناني، تدوين الگو را در اداره ساير امور كشور و حركت مديران كشور موثر توصيف كرد و با تاكيد بر برقراري ارتباط با فرهيختگان كشور در حوزه‌هاي مختلف، تصريح كرد: بايد شرايطي ايجاد شود كه تمام برنامه‌هاي كشور بر اساس یک الگوی مناسب با رويكرد ايراني اسلامي و با لحاظ شرايط اقلیمي و بومي اجرا شود چرا كه اين روند باعث پيشرفت كشور خواهد شد.

گفتنی است آقای مهندس چیت چیان که از بدو تأسیس مرکز، مسئولیت معاونت هماهنگی و نظارت فرایندی مرکز را عهده دار بود در دولت یازدهم با معرفی ریاست محترم جمهوری اسلامی و تایید مجلس شورای اسلامی به سمت وزیر نیرو منصوب شده است.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید