تقدیر از پایان‌نامه‌های برتر دانشجویی در پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت

 

 

سرپرست دبيرخانه كنگره پيشگامان پيشرفت از تصميم ستاد برگزاري كنگره براي معرفی پايان‌نامه‌هاي برتر مرتبط با الگوي اسلامي ايراني پيشرفت با هدف تشویق دانشجویان به پرداختن به موضوع پیشرفت در پایان‌نامه‌های تحصیلی، خبر داد.

به گزارش واحد ارتباطات مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، علي متقيان، سرپرست دبيرخانه كنگره پيشگامان پيشرفت با اشاره به تصميم ستاد برگزاري كنگره پيشگامان پيشرفت براي معرفی پايان‌نامه‌هاي برتر مرتبط با الگوي اسلامي ايراني پيشرفت و تقدیر از پدیدآورندگان آن، اعلام کرد: برای اولین بار در پنجمین کنگره و در ادامه آن در دیگر كنگره‌های پیشگامان پیشرفت، پس از داوري، از رساله‌ها و پايان‌نامه‌های منتخب با اهدای جوايز نقدي، تقدير به عمل مي‌آيد.

وي اضافه كرد: بر اساس این، دبیرخانه پنجمین کنگره، از آن دسته از فارغ‌التحصیلان مقاطع مختلف ارشد و دکتری و معادل حوزویِ واجد شرایط که مایل‌اند رساله یا پایان‌نامه آنان در پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت، ارزیابی شود دعوت کرد از طريق سامانه kpip.ir ثبت‌نام و آمادگي خویش را برای حضور در کنگره و بررسی پایان‌نامه، اعلام نمايند.

مسئول دفتر ارتباطات و گفتمان‌سازي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت با اشاره به اینکه گسترش گفتمان پیشرفت و تشویق دانشجویان به پرداختن به مسائل مربوط به الگوی پیشرفت از جمله اهداف مرکز به شمار می‌رود، اضافه کرد: شرایط پذيرش پايان‌نامه‌ها و رساله‌ها در این کنگره، داشتن ارتباط موضوع پایان‌نامه با یکی از محورهای چهارگانه کنگره شامل «پيشرفت اقتصادي»، «پيشرفت فرهنگي و معنوي»، «پيشرفت اجتماعي»، «پيشرفت علم، فناوري و نوآوري» است.

وي اضافه كرد: از دیگر شرایط تعیین‌شده، گذشت کمتر از پنج سال از تاريخ دفاع پايان‌نامه و ارسال مدارك مورد نياز تا پنجم ارديبهشت‌ماه 1393 به دبیرخانه کنگره است.

متقيان تأكيد كرد از پدیدآورندگان خواسته شده است، چکیده پایان‌نامه را به صورتی تهیه و ارسال نمایند که متن ارسال‌شده، قابلیت ارزيابي اولیه را داشته و شركت‌كننده، آمادگی ارائه متن پایان‌نامه را پس از درخواست ستاد کنگره، داشته باشد.

سرپرست دبیرخانه پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت با اشاره به اینکه در کنگره‌های آینده نیز از پایان‌نامه‌های مربوط به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، قدرداني خواهد شد، از دانشجویان رشته‌های مربوط که در نظر دارند موضوع پایان‌نامه انتخاب نمایند دعوت کرد در انتخاب موضوع، تأملی در موضوعات مربوط به الگوی پیشرفت داشته باشند.

گفتنی است پنجمین کنگره پیشگامان پیشرفت در روز پنج‌شنبه 18 اردیبهشت سال 1393 در محل مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار خواهد شد و از علاقه‌مندان از طریق وبگاه کنگره ، تا پنجم اردیبهشت ثبت‌نام به عمل خواهد آمد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید