سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با مشارکت گسترده اندیشمندان، به کار خود پایان داد

 

 

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، سومین کنفرانس الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با موضوع واکاوی مفاهیم و نظریات رایج توسعه و تجارب ایران و جهان؛ به سوی نظریه اسلامی ایرانی پیشرفت که طی دو روز چهارشنبه و پنج شنبه 31 اردیبهشت و یکم خرداد ماه در محل کتابخانه ملی ایران برگزار شد ظهر امروز به کار خود پایان داد.

طی این دو روز، تعداد 62 مقاله علمی به صورت شفاهی ارائه و مورد نقد مخاطبان قرار گرفت. همچنین حدود 80 مقاله در قالب پوستر در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

گفتنی است در این نشست علاوه بر ارائه مقالات علمی، از تعداد 30 تک نگاشت که در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و توسط محققان کشور نگاشته شده است رونمایی شد. به گفته دکتر هادی اکبرزاده دبیر محترم کنفرانس، تا پایان سال تعداد 100 تک نگاشت آماده و منتشر خواهد شد.

مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از تمامی اندیشمندانی که با مشارکت شایسته خود، این کنفرانس را به یک رویداد کم نظیر علمی در موضوع پیشرفت و توسعه در کشور بدل نموده اند کمال قدردانی را دارد و از همه اندیشمندان و محققان کشور برای شرکت در کنفرانس بعد با موضوع «پیشرفت ایران؛ گذشته، حال و آینده» دعوت به عمل می آورد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید