با تصويب شوراي تلفيق و هماهنگي، كارگروه پژوهشي تدوين مباني الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، تشكيل مي‌شود

  

با تصويب شوراي تلفيق و هماهنگي، كارگروه پژوهشي تدوين مباني الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، تشكيل مي‌شود.

شوراي تلفيق و هماهنگي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، معاونت هماهنگي و نظارت فرايندي را موظف به تشكيل كارگروه پژوهشي تدوين مباني الگوي اسلامي ايراني پيشرفت كرد.

به گزارش دفتر ارتباطات مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت،‌ در جلسه شوراي تلفيق و هماهنگي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت كه با دو دستور كار بررسی تهیه مبانی اختصاصی الگو و ارزیابی پیشرفت کشور برگزار شد، دكتر واعظ‌زاده رئيس شوراي عالي و رئيس مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت،‌ به بيان مختصر پيشينه تدوين مباني پرداخت و از رؤساي انديشكده‌ها خواست ضمن سرعت بخشیدن به تدوین مبانی حوزه خویش، بر تدوين مباني نظارت كنند.

بر اساس اين مقرر شد معاونت هماهنگي و نظارت فرايندي مركز با هدف آشنایی و هماهنگی اندیشکده‌های مرکز با نحوه تدوین مبانی الگو، نسبت به تشكيل كارگروه پژوهشي با حضور اعضای اندیشکده‌ها اقدام نمايد.

همچنين در اين نشست، دكتر واعظ‌زاده، ارزيابي پيشرفت و گذشته تحولات كشور را از گام‌هاي نقشه راه دانست و از انديشكده‌ها خواست با عنايت به زمان‌هاي متفاوت عقد قراردادهاي ارزيابي حوزه‌ها، پيش‌نويس اوليه را در تاريخ مقرر، تحويل و پس از آن، براي ارزيابي پيش‌نويس در انديشكده‌ها، برنامه‌ريزي نمایند.

وي درباره سند مباني نيز اظهار كرد: اگرچه در تدوين مباني به عمق و جامعيت نياز است، اما به تفصيل نياز نيست. سند الگو، سند محدودي است؛ اما اسناد پشتيبان آن، مفصل خواهد بود. ضمن اينكه مباني الگو در ارزيابي پيشرفت كشور، تعيين‌كننده است.

در اين نشست هر یک از رؤساي انديشكده‌ها و دیگر اعضای شورای تلفیق به بيان ديدگاه‌ها و نظرات خود درباره دستور جلسه پرداختند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید