طرح نهايي‌سازي محورهای تک‌نگاشت‌های مركز در جلسه مشترك شوراي انتشارات و كميته تك‌نگاشت‌هاي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت تهيه شد

 

 

به گزارش دفتر ارتباطات مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت، در اين جلسه كه موضوع تعيين محورهاي مرحله دوم تك‌نگاشت‌ها را در دستور كار داشت، استخراج تك‌نگاشت از مقالات برتر ارائه‌شده به سومين كنفرانس الگوي اسلامي ايراني پيشرفت كه با موضوع «واكاوي مفاهيم و نظريه‌هاي رايج توسعه؛ تجارب ايران و جهان» در بهار 1393 برگزار شد، مورد بررسي قرار گرفت.

اعضاي جلسه، برخي مقالات ارائه‌شده در سومين كنفرانس الگوي اسلامي ايراني پيشرفت را كه از ويژگي متمايزي در مقایسه با ساير مقالات برخوردار بودند، انتخاب و مقرر کردند پس از بررسي اوليه، با نويسنده يا نويسندگان براي تبديل مقاله به تک‌نگاشت مكاتبه شود.

بر اساس مصوبه ديگر اين جلسه، محورهاي تك‌نگاشت‌ها با بهره‌گيري از قلمرو فعاليت انديشكده‌ها تهيه شد.

گفتني است مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت در نظر دارد از ميان مقالات  و آثار رسيده به مركز از طريق كنفرانس­ها، كنگره ­ها، نشست­هاي انديشه‌ورزي و مباحث مطروحه در انديشكده‌ها تك‌نگاشت­هايي تهيه و منتشر نمايد. در مراسم افتتاحيه سومين كنگره الگوي اسلامي ايراني پيشرفت از سي نمونه از اين تک‌نگاشت‌ها رونمايي شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید