تقدير از رساله‌ها و پايان‌نامه‌هاي برتر دانشجويي با موضوع الگوي اسلامي ايراني پيشرفت

 

 

دبير ششمين كنگره پيشگامان پيشرفت با اشاره به برگزاري ششمين كنگره در سيزدهم آذرماه سال جاري در دانشگاه شهيد بهشتي گفت: بخشي از كنگره به پايان‌نامه‌هاي دانشجويي در مقاطع كارشناسي ارشد و رساله‌هاي دكتري اختصاص يافته و ضمن تقدير از بهترين پايان‌نامه‌های كارشناسي ارشد و رساله‌هاي دكتري در مراسم پاياني كنگره، تسهيلاتي براي پديدآورندگان آن در نظر گرفته خواهد شد.

علي متقيان با اشاره به اينكه موضوع پيشرفت مورد علاقه جوانان است ادامه داد: جوانان دانشجو بيش از ديگران براي آينده تحصيل، زندگي و جامعه خود مي‌انديشند و در فضاي آينده فكر مي‌كنند. بر اساس اين، ذهن آنان در جهت تدوين برنامه‌هاي آينده فعال‌تر است. از اين رو، كنگره تصميم دارد به جهت استفاده بيشتر از تلاش علمي و افكار آينده پژوهشي جوانان از محتواي پايان‌نامه‌هاي دانشجويي آنان بهره‌مند شود.

دبير ششمين كنگره پيشگامان پيشرفت ادامه داد: بخشي از فضاي پايان‌نامه‌ها را اختصاص خواهيم داد به رساله‌ها و پايان‌نامه‌هاي ناتمام كه هم اكنون در دست پژوهش و تدوين است. اين قبيل دانشجويان نيز مي‌توانند با ذكر خلاصه‌اي از پايان‌نامه، مشخصات پايان‌نامه از قبيل عنوان، رشته تحصيلي، دانشگاه، مقطع تحصيلي و استادان مشاور و راهنما را در فرم ثبت‌نامي كه در وبگاه وجود دارد ذكر كنند و در اين حركت علمي، شركت نمايند.

وي در ادامه اظهار كرد: خوش‌بختانه كنگره پيشگامان پيشرفت با استقبال وصف‌ناپذير جوانان دانشجو مواجه شده و دانشجويان عضو انجمن‌هاي علمي و نشريات دانشجويي و كانون‌هاي فرهنگي و تشكل‌هاي مختلف و نخبگان تحت پوشش بنياد ملي نخبگان و دانشجويان تحصيلات تكميلي، عناصر و مخاطبان اصلي اين كنگره به شمار مي­روند و با ارسال مقالات و نوشته‌هاي خود در مباحث تدوين الگوي اسلامي ايراني پيشرفت شركت مي‌نمايند.

مسئول ارتباطات و گفتمان‌سازي مركز الگوي اسلامي ايراني پيشرفت با اشاره به استفاده انديشكده‌ها از مقالات و نظرهاي دانشجوياني كه در كنگره‌هاي قبل به دبيرخانه ارسال شده بود، گفت: خوش‌بختانه مركز تعداد قابل توجهي از دانشجويان شركت‌كننده در كنگره‌هاي قبل را شناسايي و براي همكاري با مركز معرفي نموده و به همكاري دعوت شده‌اند. با اين حضور، عملاً دانشجويان عضو كنگره در كنار اساتيد بزرگوار همكار مركز به تهيه محتواي مباحث مربوط به الگوي اسلامي ايراني پيشرفت پرداخته و با علاقه‌مندي نقش خود را به خوبي ايفا مي‌كنند.

دبير ششمين كنگره پيشگامان پيشرفت در انتها از دانشجويان و فارغ‌التحصيلاني كه از سال 1390 رساله خود را در زمينه الگوي اسلامي ايراني پيشرفت دفاع كرده و دانشجوياني که پيرامون اين موضوع در حال تدوين پایان‌نامه هستند، دعوت كرد از طريق وبگاه ثبت‌نامhttp://kpip.ir/site/taghdir_az_payannamehآمادگي خويش را جهت حضور در كنگره اعلام نمايند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید