تمدید مهلت ارسال مقاله به همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث

 

 

دبیر همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث گفت: مهلت ارسال مقاله به دبیرخانه کمیته علمی همایش، تا روز سه‌شنبه 30 دی ماه 1393  تمديد شد.

به گزارش دبیرخانه حوزوی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، حجت الاسلام و المسلمين دکتر مهدی رجایی، دبیر همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث از تمديد مهلت یک ماهه ارسال مقاله به دبيرخانه كميته علمي همایش خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین رجایی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به استقبال گسترده و درخواست‌ها و تماس‌های مکرر اساتيد، دانشجويان و پژوهشگران عزيز جهت تمدید زمان ارسال مقاله، مهلت ارسال تا روز سه‌شنبه 30 دی ماه 1393  تمديد شد.

ایشان، هدف این همایش را واکاوی اهمیت موضوع پیشرفت اسلامی از منظر قرآن و حدیث و بهره‌گیری از دانش اساتید و پژوهشگران محترم در استخراج مباحث پیشرفت از منابع قرآن و حدیث عنوان نموده و محورها و موضوعات مقالات همایش  را شامل:

- ماهیت و مؤلفه های پیشرفت اسلامی

- مبانی و اصول پیشرفت اسلامی

- ویژگی ها و شاخص های جامعه پیشرفته از منظر قرآن و حدیث

- عوامل و موانع پیشرفت اسلامی و بررسی انتقادی مبانی و شاخص های توسعه،

عنوان کرد. حجت الاسلام و المسلمین رجایی در ادامه گفت: نتایج بررسی مقالات دریافتی پس از داوری به تدریج به اطلاع نویسندگان مقالات رسانده می‌شود و متذکر شد با توجه به زمان باقیمانده تا پایان مهلت ارسال مقالات، توصیه می‌گردد تا در اسرع وقت نسبت به تهیه مقالات در قالب فرمت ارائه شده در سایت همایش، اقدام نموده و ارسال مقاله را به روزهای پایانی موکول نفرمایند.

ایشان در ادامه، امتیازات مقالات برگزیده را به شرح زیر اعلام نمودند:

- رتبه اول، ارائه در جلسه عمومی همایش؛

-  رتبه دوم، ارائه در کمیسیون‌های تخصصی؛

-  چاپ و نشر مقالات رتبه اول تا سوم در کتاب مجموعه مقالات همایش؛

-  اهدای هدایا به مقالات برگزیده.

شایان ذکر است همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث، در 30 بهمن ماه سال 1393 در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد و پژوهشگران و فرهيختگان می‌توانند مقالات خود را تا تاريخ اعلام شده، از طریق وبگاه همایش به نشانی www.olgou.org ارسال نمايند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید