برگزاری همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث

 

 

 

نخستین همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث از سوی دبیرخانه حوزوی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار مي شود.

به گزارش دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، روز پنج‌شنبه مورخ 21 اسفند ماه سال جاری، اولین همایش ملی پیشرفت از منظر قرآن و حدیث در سالن همایش مدرسه عالی امام خمینی (ره) شهر قم برگزار خواهد شد.

به‌ دنبال فراخوان دبیرخانه حوزوی مرکز  در محورهای مختلف پیرامون پیشرفت از منظر قرآن و حدیث، با ارسال مقالات متعدد علمي، این همایش مورد استقبال پژوهشگران و محققان حوزه و دانشگاه و فضلای حوزه‌های علمیه قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش، بیش از 200 مقاله به دبیرخانه همایش واصل شده است که پس از انجام داوری بیش از 100 مقاله مورد پذیرش قرار گرفت. در اين همايش، 30 مقاله منتخب در قالب 3 کمیسیون و 4 سخنرانی علمی، توسط پدیدآورندگان مقالات و با حضور اساتید و فضلای حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها ارائه خواهد شد.

دبیرخانه حوزوی مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت از کلیه دانشگاهیان، حوزویان، پژوهشگران و فرهيختگان علاقه‌مند دعوت به‌عمل آورده است در روز پنج‌شنبه 21 اسفند در سالن همایش مدرسه عالی امام خمینی (ره)، واقع در شهر مقدس قم، میدان جهاد حضور به هم رسانند.

گفتنی است این همایش از ساعت 8 صبح با مراسم افتتاحیه آغاز و آیات عظام، فضلای حوزه و اساتید دانشگاه پیرامون موضوع همایش سخنرانی خواهند داشت.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید